Про мене

Рокунець Леонід Миколайович народився  03.08. 1962 року в селі Франівка. Після закінчення у 1979 році Симонівської середньої школи вступив до Київського педагогічного інституту імені О.М.Горького на природничо-географічний факультет,який закінчив у 1984 році та отримав кваліфікаційну спеціальність вчителя географії та біології.
У цьому ж році був призначений на посаду вчителя географії Бугринської середньої школи,Гощанського району,пізніше агротехнічного ліцею, що на Рівненщині, де працює і до теперішнього  часу. У цьому ж році призначений на посаду керівника гуртків зі спортивного туризму та орієнтування, при районному будинку піонерів, зараз творчих об’єднань  Гощанського районного центру  дітей юнацтва та молоді. У 2008 році на базі ліцею створив та відкрив підлітковий клуб «Школа безпеки та виживання» від відділу сім’ї, молоді та спорту Гощанської РДА, єдиний такого напряму в області.
З 1990 року керівник методичного об’єднання вчителів географії Гощанського району, з 2002 року керівник обласної та районної школи передового педагогічного досвіду з проблеми: « Виховання учнівської молоді засобами краєзнавчого та спортивного туризму». Досвід занесений до картотеки передового педагогічного досвіду Рівненського Обласного Інституту Післядипломної Педагогічної Освіти, методичного кабінету відділу освіти. З 2004 року пошукач кафедри географії України та краєзнавства КДПУ ім.М.П.Драгоманова. Член українського географічного товариства. Вчитель вищої категорії, вчитель методист. Відмінник освіти України. Нагороджений грамотами та подяками Міністерства  освіти і науки України, Міністерства туризму і курортів, Почесною грамотою МНС України, у 2012 році найвищою відзнакою, нагрудним знаком Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» - «Добродій руху».
У 2007 та 2015 роках  ставав лауреатом районної краєзнавчої премії ім. Івана Шишка. Двічі у 2007 та 2013 роках ставав переможцем рейтингу популярності «Гордість району»  відповідно як кращий педагог та краще спортивне досягнення району як керівник підліткового клубу за місцем проживання.
Лауреат обласних етапів професійного конкурсу «Вчитель року» в номінації вчитель географії 2003, 2006 років. Переможець обласного етапу конкурсу «Джерело творчості», як керівник гуртка. Неодноразовий переможець та лауреат обласного ярмарку передових інноваційних технологій,науково-практичних конференцій,педагогічних читань, практикумів, тощо. Статті з виступів надруковані у збірниках  наукових конференцій, педагогічній пресі.
Автор багатьох  посібників: методичних, «Шкільний туризм»-2003 р.,»Краєзнавчий спринт»-2003 р., «Краєзнавство і туризм – шлях до майстерності вчителя географії»-2004 р, «Методика польових фізико-географічних досліджень»-2010р.; навчальних, «Атлас Гощанського району»2005 р., «Моя мала Батьківщина-Гощанський район. Природа району»-2006 р., «Екологічна стежка по річці Горинь»-2011р.; довідкових, «Закоханий у рідний край»-2007 р., «Знай,люби,бережи»-2011 р., «Сонячні барви краю»-2014 р.,"Його життя-пісня"-2014 р. ;  карт зі спортивного орієнтування «Бабин-1985 р.», «Агатівка-1995 р.».
Разом зі своїми вихованцями за 31 рік педагогічної роботи в школі 24 рази підкорив найвищу вершину України гору Говерла під час пішохідних походів  по Українських Карпатах.
15 разів разом з вихованцями представляв Рівненщину на різноманітних всеукраїнських та міжнародних змаганнях,турнірах,зльотах.У липні 2015 року представляв Україну на 13 Міжнародному зльоті юних рятувальників-пожежних у державі Білорусь,місті Гомелі.
Побував у 22 країнах світу.
Тричі обирався до складу районної ради,був депутатом IV, V, та  VII її скликань .
 У 2008 році у селі Бугрин створив  громадську організацію товариства рибалок-любителів «Карась», зараз являється її головою.
Дослідив та відкрив найстарішу тополю України та Європи віком 420 років, якій згодом було надано статус ботанічної пам’ятки природи «Угілецька тополя».
  
Педагогічний вісник, січень-лютий 2016 р.



Немає коментарів:

Дописати коментар